Vizual MF

Proslava Dana Metalurškog fakulteta

Proslava Dana Metalurškog fakulteta održat će se 14. prosinca 2022. godine.

Photo by fauxels from Pexels

Posjet prof. Roismana Metalurškom fakultetu

Pozivamo sve zainteresirane na gostujuće predavanja. Više informacija u nastavku.

SIMET natječaj

Natječaj za izbor izvanrednog profesora iz polja Matematika.

Više pročitajte u nastavku Natječaja.

Amfiteatar

Uvodno predavanje za brucoše

Pozivamo sve studente prve godine da prisustvuju uvodnom predavanju 22. rujna 2022. godine s početkom u 9:00 sati.

Sveučilište u Zagebu, Metalurški fakultet

JAVNI POZIV ZA IMENOVANJE TUTORA STUDENATA U AKAD. GOD. 2022./2023.

Pozivaju se svi zainteresirani studenti da se prijave za aktivnost obnašanja dužnosti tutora studenta.

Prijave se zaprimaju najkasnije do 05. rujna 2022. g. putem ispunjenog i potpisanog obrasca 1-TUT, kojeg je potrebno poslati na e-mail Studentske referade Metalurškog fakulteta: matic@simet.unizg.hr

Gospodarski savjet

Konstituirajuća sjednica Gospodarskog savjeta Metalurškog fakulteta

Konstituirajuća sjednica Gospodarskog savjeta Metalurškog fakulteta održat će se u ponedjeljak, 23. svibnja 2022. godine u 10 sati na Metalurškom fakultetu.

ABS katedra

Održan sastanak predstavnika tvrtke Danieli i ABS Sisak s upravom Metalurškog fakulteta

Više o sastanku sa predstavnicima tvrtke Danieli i ABS Sisak pročiitajte u nastavku.

SIMET natječaj

Natječaj - voditelj Računovodstva (m/ž) i spremač/spremačica

Metalurški fakultet u Sisku objavljuje javni Natječaj za dva radna mjesta na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu: voditelj Računovodstva (m/ž) i spremač/spremačica. Više pročitajte u nastavku Natječaja.