1. parcijalni rezultati - 2. krug natječaja, Erasmus+

Objavljeni su 1. parcijalni rezultati - 2. krug natječaja, Erasmus+ stručna praksa, 2022/23.

Photo by Torsten Dettlaff from Pexels

Kolektivni godišnji odmor !

Kolektivni godišnji odmor: 27.12.2022. - 5.1.2023. Želimo Vam ugodne blagdane !

Eurograduate

Početak provedbe ankete u istraživanju EUROGRADUATE

Sa danom, 12. prosinca 2022. godine, započelo anketiranje u istraživanju EUROGRADUATE.

Stem stipendije

Objavljene rang-liste državne STEM stipendije.

Studenti AAI@EduHr elektroničkim identitetom pristupaju mrežnoj aplikaciji stemstipendije.mzo.hr te jedinstvenom identifikacijskom oznakom provjeravaju mjesto na rang-listi.

Vizual MF

Proslava Dana Metalurškog fakulteta

Proslava Dana Metalurškog fakulteta održat će se 14. prosinca 2022. godine.

Promocija studenata, Photo by Emily Ranquist from Pexels

Promocija završenih studenata

Promocija završenih studenata u akad.god. 2021./2022.

2. krugu natječaja za Erasmus+ mobilnostu ak. god. 2022./23 - programske zemlje (KA131)

2. krugu natječaja za Erasmus+ mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2022./23 - programske zemlje (KA131).

Natječaju za kombinirane intenzivne programe

Natječaj za Erasmus+ kombinirane intenzivne programe (blended intensive programmes - BIP) za razdoblje od 1. siječnja do 31. listopada 2023.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Reguliranje prava iz studentskog standarda

Upoznajte se sa reguliranjem prava iz studentskog standarda u skladu sa Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti.