Sveučilište u Zagrebu, Metalurški fakultet

Rang liste ljetnog upisnog roka i najava jesenskog roka

Objava rang listi i važni datumi

Prvi rezultati Natječaja za Erasmus+ mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje rezultate Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2024./2025. unutar programskih zemalja (KA131)

Erasmus stručna praksa

1. parcijalni rezultatii 1. kruga Natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za ak. god. 2024/25.

1. parcijalni rezultati 1. kruga Natječaja uključuju prijave za koje je natječajna dokumentacija, uz prethodnu online prijavu, zaprimljena od 17.05. do 14.06.2024.

SIMET godišnji

Kolektivni godišnji odmor!

Kolektivni godišnji odmor na Metalurškom fakultetu u Sisku počinje u ponedjeljak, 29. srpnja i traje do petka, 16. kolovoza 2024. godine. Želimo Vam ugodno ljeto!

Photo by pexels Aanete Llusina

Prijave za upise na stručni kratki studij Ljevarstvo

Postupak prijave za kandidate bez položene državne mature

Rezultati Erasmus+ KA131 programske zemlje - Natječaj SMS za ak. god. 2024./25. - studijski boravak studenata

Objavljeni su rezultati Erasmus+ SMS natječaja u svrhu studijskog boravka studenata za ak. god. 2024./25.

Photo by ThisIsEngineering: https://www.pexels.com/photo/woman-writing-on-a-whiteboard-3862130/

Sandra Brajčinović: Obrana doktorskog rada

Pozivamo sve zainteresirane na javnu odbranu doktorskog rada.

JAVNI NATJEČAJ ZA ZAPOŠLJAVANJE

Natječaj za zapošljavanje jednog izvršitelja (m/ž) na suradničko radno mjesto viši asistent u znanstvenom području Tehničke znanosti, znanstvenom polju Metalurgija, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu u Zavodu za procesnu metalurgiju.

Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+

Natječaju za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA131) - 1. krug Natječaja za ak. god. 2024./25.