Vizual MF

Proslava Dana Metalurškog fakulteta

Proslava Dana Metalurškog fakulteta održat će se 14. prosinca 2022. godine.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Reguliranje prava iz studentskog standarda

Upoznajte se sa reguliranjem prava iz studentskog standarda u skladu sa Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti.

SIMET natječaj

Natječaj za izbor izvanrednog profesora iz polja Matematika.

Više pročitajte u nastavku Natječaja.

Amfiteatar

Uvodno predavanje za brucoše

Pozivamo sve studente prve godine da prisustvuju uvodnom predavanju 22. rujna 2022. godine s početkom u 9:00 sati.

Sveučilište  U Zagrebu

Upisi 2022./2023. - DIPLOMSKI STUDIJI

Upis studenata u I. godinu DIPLOMSKIH studija u ak. godinu 2022./2023.

Sveučilište u Zagebu, Metalurški fakultet

JAVNI POZIV ZA IMENOVANJE TUTORA STUDENATA U AKAD. GOD. 2022./2023.

Pozivaju se svi zainteresirani studenti da se prijave za aktivnost obnašanja dužnosti tutora studenta.

Prijave se zaprimaju najkasnije do 05. rujna 2022. g. putem ispunjenog i potpisanog obrasca 1-TUT, kojeg je potrebno poslati na e-mail Studentske referade Metalurškog fakulteta: matic@simet.unizg.hr

Drugi parcijalni rezultati Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja

Objavljeni su drugi parcijalni rezultatim Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2021./2022. - programske zemlje (KA131) za razdoblje od 4. svibnja do 30. rujna 2022. godine.

Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+

Natječaju za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA131) - 1. krug Natječaja za ak. god. 2022./23.

Erasmius +

Rezultati Erasmus+ SMS natječaja u svrhu studijskog boravka studenata za ak. god. 2022./23.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje REZULTATE natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ SMS za STUDENTE - studijski boravak za (zimski i ljetni semestar) ak. godinu 2022./23.. Studenti obavezno moraju pročitati cjelokupan tekst Rezultata.