Amfiteatar

Uvodno predavanje za brucoše

Pozivamo sve studente prve godine da prisustvuju uvodnom predavanju 23. rujna 2021. godine s početkom u 9:00 sati.

radionica pripremni semestar

Radionica Pripremni semestar za ak. god. 2021. - 2022.

Radionica "Pripremni semestar" održat će se u razdoblju od 24. rujna 2021. godine do 29. rujna 2021. godine (uključujući i subotu). Više pročitajte u priloženom dokumentu.

Rang liste - Upisi 2021.

Objavljene su rang liste za upis na preddiplomske studije Metalurškog fakulteta u ak. god. 2021.-2022.

Metalurški fakultet Sisak objavljuje rang liste pristupnika za upis u ljetnom upisnom roku na preddiplomske sveučilištne i stručne studije.

Natječaj - diplomski

Natječaj Sveučilišta u Zagrebu za upis u 1. godinu diplomskih studija u ak. god. 2021./2022.

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za upis studenata u I. godinu diplomskog studija u ak. godini 2021./2022. Natječaj objavljujemo u nastavku.

Upisi na diplomski studij Metalurgija

Metalurški fakultet Sveučilišta u Zagrebu objavljuje upute za upis na diplomski studij Metalurgija. Detalje pročitajte u nastavku.

Upisi na preddiplomske studije Metalurškog fakulteta - jesenski rok

Metalurški fakultet Sveučilišta u Zagrebu objavljuje upute vezane uz upis na preddiplomske sveučilišne studijske programe. Detaljnije pročitajte u nastavku.

Natječaj za upis na Sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij 'Ekoinženjerstvo'

Centar za poslijediplomske studije Sveučilišta u Zagrebu raspisuje Natječaj za upis na sveučilišni interdisciplinarni poslijediplomski specijalistički studij Ekoinženjerstvo u akademskoj godini 2021./2022. za stjecanje akademskoga naziva SVEUČILIŠNI/SVEUČILIŠNA SPECIJALIST/SPECIJALISTICA EKOINŽENJERSTVA.

UNIZG logo

Natječaj za upis studenata u I. god. sveučilišnih preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih te stručnih preddiplomskih studija u ak. god. 2021./2022.

Senat Sveučilišta u Zagrebu je na 8. redovitoj sjednici u 352. akademskoj godini (2020./2021.) održanoj 16. ožujka 2021. donio Odluku o upisnim kvotama za upis studenata u I. godinu preddiplomskih i integriranih preddiplomskih i diplomskih studija na Sveučilištu u Zagrebu u ak. god. 2021./2022.