Metalurški fakultet Sveučilišta u Zagrebu objavljuje upute vezane uz upis na preddiplomske sveučilišne studijske programe. Detaljnije pročitajte u nastavku.

UPUTE ZA UPIS NA PREDDIPLOMSKE SVEUČILIŠNE STUDIJSKE PROGRAME METALURŠKOG FAKULTETA

Metalurgija, smjerovi Metalurško inženjerstvo i Industrijska ekologija

redoviti studij - redoviti studenti

Sigurnost, zdravlje na radu i radni okoliš

redoviti studij – redoviti studenti

Sigurnost, zdravlje na radu i radni okoliš

redoviti studij – izvanredni studenti

Ljevarstvo

stručni izvanredni studij – izvanredni studenti

TERMINI UPISA NA STUDIJSKE PROGRAME METALURŠKOG FAKULTETA

SRPANJSKI ROK

22. srpanj 2021.

(od 12:00 do 17:00 sati)

23. srpanj 2021.

(od 08:00 do 12:00 sati)

RUJANSKI ROK

17. rujan 2021.

(od 12:00 do 17:00 sati)

18. rujan 2021.

(od 08:00 do 12:00 sati)

Sve odluke u vezi upisa dostupne su na našem webu www.simet.unizg.hr unutar grane Upisi, a za pojedinačne studije možete im pristupiti na sljedećim poveznicama:

Drage buduće studentice, dragi budući studenti,

ove godine upise za prvu godinu svih preddiplomskih sveučilišnih studija Metalurškog fakulteta provodimo kontaktno i elektroničkim putem.

Ukoliko se odlučite za kontakti način upisa, sve potrebe obrasce možete podići u Studentskoj referadi i ispuniti ih na licu mjesta ili iste možete preuzeti s naše web stranice i već popunjene donijeti u Studentsku referadu. Sa sobom svakako trebate ponijeti i drugu potrebnu dokumentaciju koja je navedena u nastavku.

Ukoliko se odlučite za upis elektroničkim putem, sve obrasce i dokumentaciju potrebnu za upis (ispunjeno, potpisano, skenirano) šaljete e-mail adresu referada@simet.unizg.hr.

Ukratko ćemo vas provesti kroz upisne obrasce i dokumentaciju:

OBVEZNI STE DOSTAVITI SLJEDEĆU DOKUMENTACIJU:

1. preslika osobne iskaznice (obje strane) uz predočenja izvornika
  2. preslika završne svjedodžbe srednje škole uz predočenje izvornika
  3. preslika potvrde o položenoj državnoj maturi uz predočenje izvornika
  4. fotografija 4cm x 6cm
  5. osobni potpis
  6. dokaz o uplati troškova upisa (primjer ispunjene uplatnice nalazi se na webu)
  7. ukoliko ste ranije studirali u statusu redovitog studenta, potvrda o potrošenim semestrima na istoj razini studija

Ukoliko do roka upisa niste još zaprimili dokumentaciju pod brojevima 2. i 3., istu ste obvezni naknadno dostaviti.

OBVEZNI STE U STUDENTSKU REFERADU DOSTAVITI I SLJEDEĆE OBRASCE / UGOVOR:

1. matični list,
  2. upisni list,
  3. pristupnica AAI,
  4. privola,
  5. ugovor (obvezan izbor vrste ugovora!):

6a) Ugovor za redovite studente preddiplomskog studija Metalurgija koji do sada nisu studirali (isti nemaju obvezu plaćati školarinu 2021/2022)

6b) Ugovor za redovite studente preddiplomskog studija Metalurgija koji su do sada koristili pravo studiranja na teret RH kao redoviti studenti (isti imaju obvezu plaćati školarinu 2021/2022)

6c) Ugovor za redovite studente preddiplomskog studija Sigurnost, zdravlje na radu i radni okoliš koji do sada nisu studirali (isti nemaju obvezu plaćati školarinu 2021/2022)

6d) Ugovor za redovite studente preddiplomske studija Sigurnost, zdravlje na radu i radni okoliš koji su do sada koristili pravo studiranja na teret RH kao redoviti studenti (isti imaju obvezu plaćati školarinu 2021/2022)

6e) Ugovor za izvanredne studente studija Sigurnost, zdravlje na radu i radni okoliš (isti imaju obvezu plaćati školarinu)

6f) Ugovor za izvanredne studente studija Ljevarstvo (isti imaju obvezu plaćati školarinu)

Troškovi upisa iznose 200,00 kn, a školarine, za one koji su obvezni istu plaćati, moguće je uplatiti u dvije jednake rate, prvu do 21. siječnja 2022. godine, a drugu do 10. lipnja 2022. godine.

Ukoliko imate neki problem ili upit, molim isti uputite na broj telefona 044 533 379, kućni 108 ili e-mail adresu: referada@simet.unizg. hr.

Sretno SVIMA!

Vaš Metalurški fakultet