Photo by ThisIsEngineering: https://www.pexels.com/photo/woman-writing-on-a-whiteboard-3862130/

Nastupno predavanje dr.sc. TAJANE BOŽIĆ

Nastupnom predavanju obvezni su prisustvovati članovi Fakultetskog vijeća Metalurškog fakulteta i studenti koji su upisali navedeni predmet.

Photo by fauxels from Pexels

Posjet prof. Roismana Metalurškom fakultetu

Pozivamo sve zainteresirane na gostujuće predavanja. Više informacija u nastavku.

Predavač i auditorij

Održano nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA

Dr. sc. Brlić održao je predavanje na temu: SUVREMENE METODE ISPITIVANJA TOKA METALA TIJEKOM DEFORMACIJE.

Photo by fauxels from Pexels

Nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA

Dana 12. listopada 2021 godine u sklopu redovite nastave u predavaonici 3 Metalurškog fakulteta Aleja narodnih heroja 3 s početkom u 10.00 sati bit će održano nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA na temu SUVREMENE METODE ISPITIVANJA TOKA METALA TIJEKOM DEFORMACIJE..

Hrvatski zavod za javno zdravstvo

Preporuke za održavanje nastave na visokim učilištima

Preporuke za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti covid-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera za akademsku godinu 2021./2022. možete pročitati u nastavku.

UNIC projekt

Prijava na online predmete na UNIC sveučilištima

U tijeku su prijave na online predmete u zimskom semestru akademske godine
2021/2022 na UNIC sveučilištima.

radno vrijeme referade

Radno vrijeme referade

Studentska referada ne radi od 25. kolovoza do 31. kolovoza 2021. Hvala na razumijevanju.

Akademski kalendar

Objavljen akademski kalendar za 2021./2022.

Poštovane kolegice i kolege, objavljen je novi akademski kalendar za sve studije Metalurškog fakulteta za akademsku godinu 2021./2022.