Embassy of israel in croatia

Veleposlanstvo Države Izrael - stipendije za akademsku godinu 2022-23

Obaviještavamo Vas o natječaju za stipendije za akademsku godinu 2022-2023, te pozivamo sve zainteresirane studente da se prijave.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Objavljeni natječaji Ministarstva znanosti i obrazovanja za dodjelu državnih stipendija

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo natječaje za dodjelu državnih stipendija.

LTH Alucast d.o.o

LTH Alucast d.o.o. nudi stipendije!

Raspisujemo:
KADROVSKE STIPENDIJE ZA ŠKOLSKU/
STUDENTSKU GODINU 2021/2022

Studentski centar Sisak

NATJEČAJ ZA SUBVENCIONIRANO STANOVANJE

Studentski centar u Sisku obavještava studente Metalurškog fakulteta u Sisku da je otvoren Natječaj za subvencionirano stanovanje.

Dalekovod

Tvrtka OSO d.o.o. - Dalekovod d.d. Inženjera strojarskog smjera

OSO d.o,o traži Inženjera strojarskog smjera. Potrebna je viša ili visoka stručna sprema tehničkog usmjerenja (prvostupnik/ca /magistar-ra /inženjer-ka strojarstva ili srodan smjer na veleučilištu);

ABS Sisak

Tvrtka ABS Sisak traži procesnog tehnologa

Tvrtka ABS Sisak traži procesnog tehnologa. Natječaj je namijenjen studentima Metalurškog fakulteta koji završavaju ili su nedavno završili neki od studija Fakulteta. Detalje natječaja potražite u priloženom dokumentu.

Unizg LOGO

Natječaj za dodjelu 56 stipendija iz sredstava neiskorištenih stipendija u E kategoriji

Objava rang-lista IV. kruga dodjele državnih stipendija u STEM područjima

Ministar znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Radovan Fuchs, na prijedlog Povjerenstva za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2020./2021., donosi Odluku o dodjeli državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021. na temelju kvota i rang-lista koje su njezin sastavni dio.