4. krug dodjele državnih STEM stipendija

Obavještavamo Vas da je objavljen III. krug dodjele državnih STEM stipendija

2. krug dodjele državnih STEM stipendija

Obavještavamo Vas da je objavljen II. krug dodjele državnih STEM stipendija

Embassy of israel in croatia

Veleposlanstvo Države Izrael - stipendije za akademsku godinu 2022-23

Obaviještavamo Vas o natječaju za stipendije za akademsku godinu 2022-2023, te pozivamo sve zainteresirane studente da se prijave.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Objavljeni natječaji Ministarstva znanosti i obrazovanja za dodjelu državnih stipendija

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo natječaje za dodjelu državnih stipendija.

LTH Alucast d.o.o

LTH Alucast d.o.o. nudi stipendije!

Raspisujemo:
KADROVSKE STIPENDIJE ZA ŠKOLSKU/
STUDENTSKU GODINU 2021/2022

Studentski centar Sisak

NATJEČAJ ZA SUBVENCIONIRANO STANOVANJE

Studentski centar u Sisku obavještava studente Metalurškog fakulteta u Sisku da je otvoren Natječaj za subvencionirano stanovanje.

Unizg LOGO

Natječaj za dodjelu 56 stipendija iz sredstava neiskorištenih stipendija u E kategoriji