Photo by fauxels from Pexels
Dana 12. listopada 2021 godine u sklopu redovite nastave u predavaonici 3 Metalurškog fakulteta Aleja narodnih heroja 3 s početkom u 10.00 sati bit će održano nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA na temu SUVREMENE METODE ISPITIVANJA TOKA METALA TIJEKOM DEFORMACIJE..

Sisak, 23. rujna 2021.

O B A V I J E S T

Nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA u tijeku izbora u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto docent održat će se u okviru redovite nastave iz predmeta Teorija oblikovanja deformiranjem na sveučilišnom diplomskom studiju Metalurgija dana 12. listopada 2021. godine u 10:00 sati u predavaonici broj 3 Metalurškog fakulteta na temu SUVREMENE METODE ISPITIVANJA TOKA METALA TIJEKOM DEFORMACIJE.

Nastupnom predavanju obvezni su prisustvovati članovi Fakultetskog vijeća Metalurškog fakulteta i studenti koji su upisali navedeni predmet.

Dekanica Metalurškog fakulteta

prof.dr.sc. Zdenka Zovko Brodarac