Photo by Vanessa Garcia : https://www.pexels.com/photo/photo-of-man-looking-on-papers-6325960/
Javna obrana konačne teme doktorskog rada Martina Trgoveca-Greifa, mag. ing. petrol., pod naslovom „Poboljšanje mogućnosti numeričkoga modeliranja sprejeva za industrijske primjene s prijenosom topline / Improvement of numerical spray modelling for industrial applications with heat transfer“

U srijedu 13. prosinca 2023. u 9:00 sati, na Metalurškom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Aleja narodnih heroja 3, Sisak, održat će se javna obrana konačne teme doktorskog rada Martina Trgoveca-Greifa, mag. ing. petrol., pod naslovom „Poboljšanje mogućnosti numeričkoga modeliranja sprejeva za industrijske primjene s prijenosom topline / Improvement of numerical spray modelling for industrial applications with heat transfer“ . Studijski savjetnici su izv. prof. dr.sc. Jakov Baleta, Metalurški fakultet i  doc. dr.sc. Łukasz Jan Kapusta, Warsaw University of Technology, Faculty of Power and Aeronautical Engineering, Republika Poljska.  Javna obrana održat će se i putem videokonferencije, stoga molimo molimo zainteresirane koji žele nazočiti obrani na navedeni način, da se jave na e-mail: martin.trgovec@hotmail.com radi omogućavanja pristupa obrani.