Universitas Studiorum Zagrabiensis

Natječaj za dodjelu Godišnjih nagrada mladim znanstvenicima i umjetnicima u 2023. godini

Društvo sveučilišnih nastavnika i drugih znanstvenika u Zagrebu objavljuje.

Aerodorom terminal

Rezultati Natječaja za akademsku mobilnost u 2024. godini - prvi krug

Sveučilište u Zagrebu objavljuje rezultate natječaja za akademsku mobilnost u 2024. g. (prvi krug).

2. krug natječaja za Erasmus+ mobilnost u ak. god. 2023/24 - programske zemlje (KA131)

2. krug natječaja za Erasmus+ mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2023./24 - programske zemlje (KA131).

Erasmus+ stručna praksa, 1. krug natječaja za ak. god. 2023./24.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje 2. krug natječaja za ak. god. 2023./24.Erasmus+ stručna praksa

Agencija za mobilnost i programe EU

Natječaj za CEEPUS freemover stipendije

Otvoren je natječaj za freemover stipendije u ljetnom semestru ak. god. 2023./2024. u okviru programa CEEPUS. Freemover stipendije dodjeljuju se kandidatima čija matična visoka učilišta nisu dio iste partnerske CEEPUS mreže sa stranom ustanovom. Stipendije su namijenjene studentima, doktorandima i nastavnom osoblju hrvatskih visokih učilišta.

4. parcijalni rezultati 1. kruga Natječaja za Erasmus+

Objavljeni su 4. parcijalni rezultati 1. kruga Natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za ak. god. 2023/24.

Natječaj za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2023./2024.

Senat Sveučilišta u Zagrebu je donio Odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2023./2024.,

Erasmus stručna praksa

3. parcijalni rezultati 1. kruga Natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za ak. god. 2023/24.

Rezultati se odnose samo na prijave za koje je dokumentacija zaprimljena od od 16.7. do 31.8.2023.,

Veni Sancte Spiritus

Obavijest iz dekanata Katoličkoga bogoslovnog fakulteta te Ureda rektora Sveučilišta u Zagrebu o održavanju euharistijskoga slavlja - Veni Sancte Spiritus.