Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Reguliranje prava iz studentskog standarda

Upoznajte se sa reguliranjem prava iz studentskog standarda u skladu sa Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti.

Sveučilište  U Zagrebu

Upisi 2022./2023. - DIPLOMSKI STUDIJI

Upis studenata u I. godinu DIPLOMSKIH studija u ak. godinu 2022./2023.

Drugi parcijalni rezultati Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja

Objavljeni su drugi parcijalni rezultatim Erasmus+ natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2021./2022. - programske zemlje (KA131) za razdoblje od 4. svibnja do 30. rujna 2022. godine.

Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+

Natječaju za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA131) - 1. krug Natječaja za ak. god. 2022./23.

Erasmius +

Rezultati Erasmus+ SMS natječaja u svrhu studijskog boravka studenata za ak. god. 2022./23.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje REZULTATE natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ SMS za STUDENTE - studijski boravak za (zimski i ljetni semestar) ak. godinu 2022./23.. Studenti obavezno moraju pročitati cjelokupan tekst Rezultata.

NATJEČAJ ZA NAGRADU AMAC-UK I NAGRADU NENAD BIĆANIĆ

Dugogodišnja članica Saveza društava bivših studenata Sveučilišta u Zagrebu, AMAC-UK (Udruženje bivših studenata i prijatelja sveučilišta u Hrvatskoj) i ove godine raspisuje Natječaj za Nagradu AMAC-UK 2019. i Nagradu “Nenad Bićanić” za jednokratni posjet Ujedinjenom Kraljevstvu (UK) u iznosu od 1.000 GBP svaka.

Natječaj za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu 2021./2022.

Senat Sveučilišta u Zagrebu je na svojoj 6. sjednici održanoj 15. veljače 2022. donio Odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu 500 stipendija Sveučilišta u Zagrebu za ak. godinu 2021./2022.