Stem stipendije

Objavljene rang-liste državne STEM stipendije.

Studenti AAI@EduHr elektroničkim identitetom pristupaju mrežnoj aplikaciji stemstipendije.mzo.hr te jedinstvenom identifikacijskom oznakom provjeravaju mjesto na rang-listi.

LTH Alucast d.o.o

LTH Metalni lijev d.o.o. nudi natječaj za stipendije !

Natječaj za studentsku stipendiju akad.god. 2022/2023

Sajam visokog obrazovanja

Sajam visokog obrazovanja i stipendija

Najveći obrazovni sajam u Hrvatskoj i regiji čiji je cilj da informacije o studiranju u Hrvatskoj i inozemstvu budu dostupne svim učenicima, studentima, roditeljima i nastavnom osoblju.

LTH Alucast d.o.o

LTH Alucast d.o.o. nudi stipendije!

Raspisujemo:
KADROVSKE STIPENDIJE ZA ŠKOLSKU/
STUDENTSKU GODINU 2022/2023

Studentski centar Sisak

NATJEČAJ ZA SUBVENCIONIRANO STANOVANJE

Studentski centar u Sisku obavještava studente Metalurškog fakulteta u Sisku . da je otvoren Natječaj za subvencionirano stanovanje za akademsku godinu 2022/2023.

Vlada Francuske Republike

Natječaji za dodjelu stipendija Vlade Francuske Republike

Veleposlanstvo Francuske Republike u Republici Hrvatskoj, Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske i Agencija za mobilnost i programe Europske unije pozivaju na podnošenje prijava za jezične stipendije Vlade Francuske Republike.

Natječaj za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu 2021./2022.

Senat Sveučilišta u Zagrebu je na svojoj 6. sjednici održanoj 15. veljače 2022. donio Odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu 500 stipendija Sveučilišta u Zagrebu za ak. godinu 2021./2022.