Promocija studenata, Photo by Emily Ranquist from Pexels

Promocija i proslava Dana Metalurškog fakulteta

Promocija i proslava Dana Metalurškog fakulteta održat će se 6. prosinca 2021. godine.

Predavač i auditorij

Održano nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA

Dr. sc. Brlić održao je predavanje na temu: SUVREMENE METODE ISPITIVANJA TOKA METALA TIJEKOM DEFORMACIJE.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo

Preporuke za održavanje nastave na visokim učilištima

Preporuke za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti covid-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera za akademsku godinu 2021./2022. možete pročitati u nastavku.

Amfiteatar

Uvodno predavanje za brucoše

Pozivamo sve studente prve godine da prisustvuju uvodnom predavanju 23. rujna 2021. godine s početkom u 9:00 sati.

Vladimir Bermanec

Preminuo akademik Vladimir Bermanec, naš redoviti profesor

U ponedjeljak 13. rujna 2021. u Ohridu je u 67. godini života preminuo istaknuti hrvatski geolog i mineralog, akademik Vladimir Bermanec, redoviti profesor Metalurškoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, dugogodišnji profesor Prirodoslovno-matematičkoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i predsjednik Odbora za znanost i međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu, predsjednik Povjerenstva za Rektorovu nagradu te redoviti član Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti.

Javni poziv za predlaganje kandidata u svrhu vrednovanja doprinosa zaposlenika djelatnostima Metalurškog fakulteta za akademsku godinu 2020./2021.

Na temelju odluke Fakultetskog vijeća s 2. izvanredne sjednice održane 07. studenog 2018., a u skladu s Pravilnikom o utvrđivanju kriterija za vrednovanje doprinosa zaposlenika djelatnostima Metalurškog fakulteta (u daljnjem tekstu Pravilnika) pozivaju se svi zainteresirani da dostave svoje prijedloge kandidata na obrascu 1 navedenoga Pravilnika.