Na temelju odluke Fakultetskog vijeća s 2. izvanredne sjednice održane 07. studenog 2018., a u skladu s Pravilnikom o utvrđivanju kriterija za vrednovanje doprinosa zaposlenika djelatnostima Metalurškog fakulteta (u daljnjem tekstu Pravilnika) pozivaju se svi zainteresirani da dostave svoje prijedloge kandidata na obrascu 1 navedenoga Pravilnika.

Pravo na podnošenje prijedloga za dodjelu nagrada zaposlenicima Metalurškog fakulteta imaju zavodi, tajništvo, dekanski kolegij, Studentski zbor te zaposlenici Fakulteta osobno.

Prijedlozi se zaprimaju putem urudžbenog zapisnika Metalurškog fakulteta najkasnije do petka, 1. listopada 2021. g.

Sve potrebne informacije o proceduri prijave i vrednovanja nalaze se u Pravilniku o utvrđivanju kriterija za vrednovanje doprinosa zaposlenika djelatnostima Metalurškog fakulteta dostupnom na poveznici:

Pravilnik o utvrđivanju kriterija za vrednovanje doprinosa zaposlenika djelatnostima Metalurškog fakulteta

VAŽNA NAPOMENA: S obzirom na to da se nagrade iz članka 3. stavak 4., 5. i 6. Pravilnika dodjeljuju svake druge godine za protekle dvije akademske godine, a iste  su dodijeljene prošle godine za akad. godine 2018./2019. i 2019./2020., moguće je predložiti samo kandidate za ostale vrste nagrada navedenih u članku 3. Pravilnika.

U Sisku, 31.8.2021.

Predsjednica Povjerenstva za vrednovanje  doprinosa zaposlenika:

Izv. prof. dr. sc. Martina Lovrenić-Jugović

SIMET