Veni Sancte Spiritus

Svečana misa održat će se u četvrtak 14. listopada 2021. u 18.30 sati u crkvi sv. Blaža, prilaz Gjure Deželića 64, a njome se već tradicionalno obilježava početak nove akademske godine. Euharistijsko slavlje predvodit će uzoriti gospodin kardinal Josip Bozanić, nadbiskup zagrebački i Veliki kancelar Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta.

Rezultati Erasmus+ SMS natječaja u svrhu studijskog boravka studenata za LJETNI semestar ak. god. 2021./22.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje REZULTATE natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE - studijski boravak - za LJETNI semestar ak. godinu 2021./22. (studenti obavezno moraju pročitati cjelokupan tekst Rezultata )

Studentski zbor Sveučilita u Zagrebu

Učenje u akademskom kontekstu

NTERAKTIVNO PREDAVANJE - ONLINE

Studentski zbor Sveučilita u Zagrebu

Životopisi i motivacijska pisma

NTERAKTIVNO PREDAVANJE - ONLINE

Natječaj za kombinirane intenzivne programe

Natječaj za kombinirane intenzivne programe (blended intensive programmes – BIP) u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 unutar programskih zemalja (KA131) za razdoblje od 1. rujna 2021. do 31. siječnja 2022.

Dalekovod

Tvrtka OSO d.o.o. - Dalekovod d.d. Inženjera strojarskog smjera

OSO d.o,o traži Inženjera strojarskog smjera. Potrebna je viša ili visoka stručna sprema tehničkog usmjerenja (prvostupnik/ca /magistar-ra /inženjer-ka strojarstva ili srodan smjer na veleučilištu);

ABS Sisak

Tvrtka ABS Sisak traži procesnog tehnologa

Tvrtka ABS Sisak traži procesnog tehnologa. Natječaj je namijenjen studentima Metalurškog fakulteta koji završavaju ili su nedavno završili neki od studija Fakulteta. Detalje natječaja potražite u priloženom dokumentu.

Erasmus+ logo

Rezultati natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE - studijski boravak - ZIMSKI semestar ak. godinu 2021./22.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje REZULTATE natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE - studijski boravak - za ZIMSKI semestar ak. godinu 2021./22. (studenti obavezno moraju pročitati cjelokupan tekst Rezultata).