Embassy of israel in croatia

Veleposlanstvo Države Izrael - stipendije za akademsku godinu 2022-23

Obaviještavamo Vas o natječaju za stipendije za akademsku godinu 2022-2023, te pozivamo sve zainteresirane studente da se prijave.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Objavljeni natječaji Ministarstva znanosti i obrazovanja za dodjelu državnih stipendija

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo natječaje za dodjelu državnih stipendija.

LTH Alucast d.o.o

LTH Alucast d.o.o. nudi stipendije!

Raspisujemo:
KADROVSKE STIPENDIJE ZA ŠKOLSKU/
STUDENTSKU GODINU 2021/2022

Studentski centar Sisak

NATJEČAJ ZA SUBVENCIONIRANO STANOVANJE

Studentski centar u Sisku obavještava studente Metalurškog fakulteta u Sisku da je otvoren Natječaj za subvencionirano stanovanje.

Unizg LOGO

Natječaj za dodjelu 56 stipendija iz sredstava neiskorištenih stipendija u E kategoriji

Objava rang-lista IV. kruga dodjele državnih stipendija u STEM područjima

Ministar znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Radovan Fuchs, na prijedlog Povjerenstva za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti u akademskoj godini 2020./2021., donosi Odluku o dodjeli državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021. na temelju kvota i rang-lista koje su njezin sastavni dio.