Photo by Torsten Dettlaff from Pexels

Kolektivni godišnji odmor!

Kolektivni godišnji odmor na Metalurškom fakultetu počinje u ponedjeljak, 27. prosinca 2021. i traje do utorka, 4. siječnja 2022. godine. Želimo Vam ugodne blagdane !

Promocija studenata, Photo by Emily Ranquist from Pexels

Promocija i proslava Dana Metalurškog fakulteta

Promocija i proslava Dana Metalurškog fakulteta održat će se 6. prosinca 2021. godine.

Photo by fauxels from Pexels

Nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA

Dana 12. listopada 2021 godine u sklopu redovite nastave u predavaonici 3 Metalurškog fakulteta Aleja narodnih heroja 3 s početkom u 10.00 sati bit će održano nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA na temu SUVREMENE METODE ISPITIVANJA TOKA METALA TIJEKOM DEFORMACIJE..

Amfiteatar

Uvodno predavanje za brucoše

Pozivamo sve studente prve godine da prisustvuju uvodnom predavanju 23. rujna 2021. godine s početkom u 9:00 sati.

Promocija studenata, Photo by Emily Ranquist from Pexels

Promocija završenih studenata

Promocija nagrađenih i završenih studenata u akad.god. 2019./2020.

radionica pripremni semestar

Radionica Pripremni semestar za ak. god. 2021. - 2022.

Radionica "Pripremni semestar" održat će se u razdoblju od 24. rujna 2021. godine do 29. rujna 2021. godine (uključujući i subotu). Više pročitajte u priloženom dokumentu.

SIMET godišnji

Kolektivni godišnji odmor!

Kolektivni godišnji odmor na Metalurškom fakultetu u Sisku počinje u ponedjeljak, 26. srpnja i traje do petka, 13. kolovoza 2020. godine. Želimo Vam ugodno ljeto!

Posjet predstavnika poljske razvojne banke BGK i HBOR-a Metalurškom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu

Poljska razvojna banka Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) donirala je putem HBOR-a 1.173.000,00 kuna Metalurškom fakultetu u Sisku za izradu projektne dokumentacije i opremanje studentskog restorana, za podršku projektima na području potresom pogođenih područja.

posjet predsjednika

Posjet predsjednika Republike Hrvatske Metalurškom fakultetu

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana žena predsjednik Republike Zoran Milanović posjetio je Metalurški fakultet u Sisku gdje je održao radni sastanak s dekanicom, prodekanicama te studenticama i studentima Fakulteta. Jedna od tema sastanaka bila je uloga žena u znanosti i visokoškolskom obrazovanju.