Poljska razvojna banka Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) donirala je putem HBOR-a 1.173.000,00 kuna Metalurškom fakultetu u Sisku za izradu projektne dokumentacije i opremanje studentskog restorana, za podršku projektima na području potresom pogođenih područja.

Predstavnici poljske razvojne banke Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) obišli su u četvrtak 17. lipnja 2021. zajedno sa svojim kolegama iz Hrvatske banke za obnovu i razvitak (HBOR) područje Sisačko-moslavačke županije pogođeno potresom, kako bi se upoznali s projektima i ljudima kojima su donirali ukupno gotovo 1,9 milijuna kuna sredstava za obnovu.

Tako su i posjetili Metalurški fakultet Sveučilišta u Zagrebu na naše veliko zadovoljstvo.

Dodjela zahvalnici predstavnika svih doniranih institucija održana je u Petrinji pri otvaranju obnovljene hrvačke dvorane.
Zahvaljujemo se u ime svih studenata i djelatnika Metalurškog fakulteta na vrijednoj donaciji!

Pogledajte fotogaleriju.

Suradnja