Erasmus stručna praksa

1. parcijalni rezultati 2. kruga Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2021./22.

1. PARCIJALNI REZULTATI – 2. KRUG NATJEČAJA ZA ERASMUS+ STRUČNU PRAKSU, 2021./22.

Promocija studenata, Photo by Emily Ranquist from Pexels

Promocija i proslava Dana Metalurškog fakulteta

Promocija i proslava Dana Metalurškog fakulteta održat će se 6. prosinca 2021. godine.

Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu

Ispitivanje mišljenja studenata o COVID potvrdama

Pozivamo sve studente da učestvuju u anketiranju. Opširnije u članku.

Erasmus stručna praksa

3. parcijalni rezultati 1. kruga Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2021./22.

3. PARCIJALNI REZULTATI – 1. KRUG NATJEČAJA ZA ERASMUS+ STRUČNU PRAKSU, 2021./22.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Objavljeni natječaji Ministarstva znanosti i obrazovanja za dodjelu državnih stipendija

Ministarstvo znanosti i obrazovanja raspisalo natječaje za dodjelu državnih stipendija.

LTH Alucast d.o.o

LTH Alucast d.o.o. nudi stipendije!

Raspisujemo:
KADROVSKE STIPENDIJE ZA ŠKOLSKU/
STUDENTSKU GODINU 2021/2022

Rezultati Erasmus+ SMS natječaja u svrhu studijskog boravka studenata za LJETNI semestar ak. god. 2021./22.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje REZULTATE natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE - studijski boravak - za LJETNI semestar ak. godinu 2021./22. (studenti obavezno moraju pročitati cjelokupan tekst Rezultata )

Erasmus stručna praksa

2. parcijalni rezultati 1. kruga Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2021./22.

2. PARCIJALNI REZULTATI – 1. KRUG NATJEČAJA ZA ERASMUS+ STRUČNU PRAKSU, 2021./22.

Studentski zbor Sveučilita u Zagrebu

Učenje u akademskom kontekstu