Dani poslova

Dani poslova Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Na Danima poslova HZZ-a, najuspješniji hrvatski poslodavci na jednom će se mjestu predstaviti nezaposlenim osobama, studentima i učenicima završnih razreda srednjih strukovnih škola

VICTOR ENERGY d.o.o.

VICTOR ENERGY d.o.o. zapošljava stručnjaka zaštite na radu

Više detalja u nastavku članka.

Photo by ThisIsEngineering: https://www.pexels.com/photo/woman-writing-on-a-whiteboard-3862130/

Nastupno predavanje dr.sc. TAJANE BOŽIĆ

Nastupnom predavanju obvezni su prisustvovati članovi Fakultetskog vijeća Metalurškog fakulteta i studenti koji su upisali navedeni predmet.

Photo by fauxels from Pexels

Posjet prof. Roismana Metalurškom fakultetu

Pozivamo sve zainteresirane na gostujuće predavanja. Više informacija u nastavku.

Metalska industrija Varaždin

MIV d.d. zapošljava metalurga !

Metalska industrija Varaždin dioničko društvo zapošljava na radnom mjestu :
METALURG M/Ž

Ferro preis logo

Tvrtka FERRO-PREIS d.o.o.traži tehnologa !

Tvrtka FERRO-PREIS d.o.o objavljuje potrebu za stručnjakom iz tehničkog područja.

Kontrol biro

Tvrtka Kontrol biro d.o.o.oglašava potrebu za stručnjacima !

Tvrtka Kontrol biro d.o.o. iz Zagreba, predstavništvo Sisak obavještava studente završne godine Preddiplomskog sveučilišnog
studija Sigurnosti, zdravlja na radu i radnog okoliš i objavljuje potrebu za stručnjacima sigurnosti, zdravlja, zaštite na radu, zaštite okoliša.

Predavač i auditorij

Održano nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA

Dr. sc. Brlić održao je predavanje na temu: SUVREMENE METODE ISPITIVANJA TOKA METALA TIJEKOM DEFORMACIJE.

Photo by fauxels from Pexels

Nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA

Dana 12. listopada 2021 godine u sklopu redovite nastave u predavaonici 3 Metalurškog fakulteta Aleja narodnih heroja 3 s početkom u 10.00 sati bit će održano nastupno predavanje dr.sc. TINA BRLIĆA na temu SUVREMENE METODE ISPITIVANJA TOKA METALA TIJEKOM DEFORMACIJE..