Promocija završenih studenata Metalurškog fakulteta

Promocija završenih studenata Metalurškog fakulteta u akademskoj 2022./2023. godini održat će se 8. prosinca 2023. godine s početkom u 10:00 sati u predavaonicama 2 i 3 Metalurškog fakulteta, Aleja narodnih heroja 3, Sisak.

Sveučilište u Zagrebu, Metalurški fakultet

Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima

Vizual MF

Proslava Dana Metalurškog fakulteta

Proslava Dana Metalurškog fakulteta održat će se 5. prosinca 2023. godine.

Obnova Metalurškog fakulteta - dokumentacija

Photo by ThisIsEngineering: https://www.pexels.com/photo/woman-writing-on-a-whiteboard-3862130/

Nastupno predavanje dr.sc. TAJANE BOŽIĆ

Nastupnom predavanju obvezni su prisustvovati članovi Fakultetskog vijeća Metalurškog fakulteta i studenti koji su upisali navedeni predmet.

Obnova Metalurškog fakulteta

Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima.

Javni natječaj za zapošljavanje asistenta - objava 26.07.2023.

Natječaj za zapošljavanje jednog izvršitelja (m/ž) na suradničko radno mjesto I. vrste asistent u znanstvenom području Tehničke znanosti, znanstvenom polju Metalurgija, područje rada Eksperimentalno ispitivanje i numeričko modeliranje višefaznih strujanja, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu u Zavodu za mehaničku metalurgiju.

Josip Črnko

In memoriam prof.dr.sc. Josipu Črnku

In memoriam

JOSIPU ČRNKU
umirovljenom redovitom profesoru u trajnom zvanju
Metalurškog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Promocija knjige

SVEČANA PROMOCIJA UDŽBENIKA TEHNOLOGIJE OBLIKOVANJA DEFORMIRANJEM

Na Metalurškom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu 17. svibnja 2023. godina s početkom u 12 sati održana je promocija Sveučilišnog udžbenika pod naslovom „TEHNOLOGIJE OBLIKOVANJA DEFORMIRANJEM“, autora prof. dr. sc. Stoje Rešković i izv. prof. dr. sc. Ivana Jandrlića.