Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2023./2024

Na temelju članka 16. Statuta i članka 2. Pravilnika o dodjeli Rektorove nagrade rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepan Lakušić raspisuje Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2023./2024.

Natječaj za stipendiju za studentsku razmjenu

Raspisan Natječaj za stipendiju za studentsku razmjenu u ak. god. 2024./2025. - bilateralne međusveučilišne razmjene.

Promocija završenih studenata Metalurškog fakulteta

Promocija završenih studenata Metalurškog fakulteta u akademskoj 2022./2023. godini održat će se 8. prosinca 2023. godine s početkom u 10:00 sati u predavaonicama 2 i 3 Metalurškog fakulteta, Aleja narodnih heroja 3, Sisak.

Universitas Studiorum Zagrabiensis

Natječaj za dodjelu Godišnjih nagrada mladim znanstvenicima i umjetnicima u 2023. godini

Društvo sveučilišnih nastavnika i drugih znanstvenika u Zagrebu objavljuje.

Sveučilište u Zagrebu, Metalurški fakultet

Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima

Vizual MF

Proslava Dana Metalurškog fakulteta

Proslava Dana Metalurškog fakulteta održat će se 5. prosinca 2023. godine.

Natječaj za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2023./2024.

Senat Sveučilišta u Zagrebu je donio Odluku o raspisivanju Natječaja za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu za ak. god. 2023./2024.,

Obnova Metalurškog fakulteta - dokumentacija

Veni Sancte Spiritus

Obavijest iz dekanata Katoličkoga bogoslovnog fakulteta te Ureda rektora Sveučilišta u Zagrebu o održavanju euharistijskoga slavlja - Veni Sancte Spiritus.