Dani poslova

Dani poslova Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Na Danima poslova HZZ-a, najuspješniji hrvatski poslodavci na jednom će se mjestu predstaviti nezaposlenim osobama, studentima i učenicima završnih razreda srednjih strukovnih škola

VICTOR ENERGY d.o.o.

VICTOR ENERGY d.o.o. zapošljava stručnjaka zaštite na radu

Više detalja u nastavku članka.

Eurograduate

Početak provedbe ankete u istraživanju EUROGRADUATE

Sa danom, 12. prosinca 2022. godine, započelo anketiranje u istraživanju EUROGRADUATE.

Metalska industrija Varaždin

MIV d.d. zapošljava metalurga !

Metalska industrija Varaždin dioničko društvo zapošljava na radnom mjestu :
METALURG M/Ž

NATJEČAJ ZA NAGRADU AMAC-UK I NAGRADU NENAD BIĆANIĆ

Dugogodišnja članica Saveza društava bivših studenata Sveučilišta u Zagrebu, AMAC-UK (Udruženje bivših studenata i prijatelja sveučilišta u Hrvatskoj) i ove godine raspisuje Natječaj za Nagradu AMAC-UK 2019. i Nagradu “Nenad Bićanić” za jednokratni posjet Ujedinjenom Kraljevstvu (UK) u iznosu od 1.000 GBP svaka.

Ferro preis logo

Tvrtka FERRO-PREIS d.o.o.traži tehnologa !

Tvrtka FERRO-PREIS d.o.o objavljuje potrebu za stručnjakom iz tehničkog područja.

Kontrol biro

Tvrtka Kontrol biro d.o.o.oglašava potrebu za stručnjacima !

Tvrtka Kontrol biro d.o.o. iz Zagreba, predstavništvo Sisak obavještava studente završne godine Preddiplomskog sveučilišnog
studija Sigurnosti, zdravlja na radu i radnog okoliš i objavljuje potrebu za stručnjacima sigurnosti, zdravlja, zaštite na radu, zaštite okoliša.

Dalekovod

Tvrtka OSO d.o.o. - Dalekovod d.d. Inženjera strojarskog smjera

OSO d.o,o traži Inženjera strojarskog smjera. Potrebna je viša ili visoka stručna sprema tehničkog usmjerenja (prvostupnik/ca /magistar-ra /inženjer-ka strojarstva ili srodan smjer na veleučilištu);

ABS Sisak

Tvrtka ABS Sisak traži procesnog tehnologa

Tvrtka ABS Sisak traži procesnog tehnologa. Natječaj je namijenjen studentima Metalurškog fakulteta koji završavaju ili su nedavno završili neki od studija Fakulteta. Detalje natječaja potražite u priloženom dokumentu.