Natječaj Erasmus+ SMS studenti studijski boravak za programske zemlje (EU-KA131) u ak. god. 2024./25.

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 unutar programskih zemalja (KA131) za akademsku godinu 2024./2025.

Agencija za mobilnost i programe EU

Produljeni rok za prijave Ceepus

Produljen rok za prijavu mobilnosti za Mađarsku u okviru Ceepus programa.

Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2023./2024

Na temelju članka 16. Statuta i članka 2. Pravilnika o dodjeli Rektorove nagrade rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepan Lakušić raspisuje Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2023./2024.

Dani poslova

Dani poslova Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Na Danima poslova HZZ-a, najuspješniji hrvatski poslodavci na jednom će se mjestu predstaviti nezaposlenim osobama, studentima i učenicima završnih razreda srednjih strukovnih škola

Universitas Studiorum Zagrabiensis

Natječaj za dodjelu Godišnjih nagrada mladim znanstvenicima i umjetnicima u 2023. godini

Društvo sveučilišnih nastavnika i drugih znanstvenika u Zagrebu objavljuje.

Aerodorom terminal

Rezultati Natječaja za akademsku mobilnost u 2024. godini - prvi krug

Sveučilište u Zagrebu objavljuje rezultate natječaja za akademsku mobilnost u 2024. g. (prvi krug).

2. krug natječaja za Erasmus+ mobilnost u ak. god. 2023/24 - programske zemlje (KA131)

2. krug natječaja za Erasmus+ mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2023./24 - programske zemlje (KA131).

Erasmus+ stručna praksa, 1. krug natječaja za ak. god. 2023./24.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje 2. krug natječaja za ak. god. 2023./24.Erasmus+ stručna praksa

Agencija za mobilnost i programe EU

Natječaj za CEEPUS freemover stipendije

Otvoren je natječaj za freemover stipendije u ljetnom semestru ak. god. 2023./2024. u okviru programa CEEPUS. Freemover stipendije dodjeljuju se kandidatima čija matična visoka učilišta nisu dio iste partnerske CEEPUS mreže sa stranom ustanovom. Stipendije su namijenjene studentima, doktorandima i nastavnom osoblju hrvatskih visokih učilišta.