Natječaj Erasmus+ SMS studenti studijski boravak za programske zemlje (EU-KA131) u ak. god. 2024./25.

Sveučilište u Zagrebu raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 unutar programskih zemalja (KA131) za akademsku godinu 2024./2025.

Erasmus stručna praksa

3. parcijalni rezultati 2. kruga Natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za ak. god. 2023/24.

3. parcijalni rezultati 2. kruga Natječaja uključuju prijave za koje je natječajna dokumentacija, uz prethodnu online prijavu, zaprimljena od 23.12.2023. do 31.1.2024.

Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2023./2024

Na temelju članka 16. Statuta i članka 2. Pravilnika o dodjeli Rektorove nagrade rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepan Lakušić raspisuje Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2023./2024.

4. krug dodjele državnih STEM stipendija

Obavještavamo Vas da je objavljen IV. krug dodjele državnih STEM stipendija

Natječaj za stipendiju za studentsku razmjenu

Raspisan Natječaj za stipendiju za studentsku razmjenu u ak. god. 2024./2025. - bilateralne međusveučilišne razmjene.

3. krug dodjele državnih STEM stipendija

Obavještavamo Vas da je objavljen III. krug dodjele državnih STEM stipendija

Dani poslova

Dani poslova Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

Na Danima poslova HZZ-a, najuspješniji hrvatski poslodavci na jednom će se mjestu predstaviti nezaposlenim osobama, studentima i učenicima završnih razreda srednjih strukovnih škola

2. krug dodjele državnih STEM stipendija

Obavještavamo Vas da je objavljen II. krug dodjele državnih STEM stipendija

Stem stipendije

Rezultati Javnog poziva za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2023./2024.

Obavještavamo studente da su objavljene rang-liste (liste) državne STEM stipendije.