Veni Sancte Spiritus

Svečana misa održat će se u četvrtak 14. listopada 2021. u 18.30 sati u crkvi sv. Blaža, prilaz Gjure Deželića 64, a njome se već tradicionalno obilježava početak nove akademske godine. Euharistijsko slavlje predvodit će uzoriti gospodin kardinal Josip Bozanić, nadbiskup zagrebački i Veliki kancelar Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta.

Rezultati Erasmus+ SMS natječaja u svrhu studijskog boravka studenata za LJETNI semestar ak. god. 2021./22.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje REZULTATE natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE - studijski boravak - za LJETNI semestar ak. godinu 2021./22. (studenti obavezno moraju pročitati cjelokupan tekst Rezultata )

Studentski zbor Sveučilita u Zagrebu

Učenje u akademskom kontekstu

NTERAKTIVNO PREDAVANJE - ONLINE

Studentski zbor Sveučilita u Zagrebu

Životopisi i motivacijska pisma

NTERAKTIVNO PREDAVANJE - ONLINE

Natječaj za kombinirane intenzivne programe

Natječaj za kombinirane intenzivne programe (blended intensive programmes – BIP) u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 unutar programskih zemalja (KA131) za razdoblje od 1. rujna 2021. do 31. siječnja 2022.

Erasmus+ logo

Rezultati natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE - studijski boravak - ZIMSKI semestar ak. godinu 2021./22.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje REZULTATE natječaja za sudjelovanje u Programu ERASMUS+ za STUDENTE - studijski boravak - za ZIMSKI semestar ak. godinu 2021./22. (studenti obavezno moraju pročitati cjelokupan tekst Rezultata).

Erasmus+ logo

Natječaj Erasmus+ studenti studijski boravak (SMS) za programske zemlje (EU-KA131) za ljetni semestar akademske godine 2021./22.

Obavještavamo studente kako je Sveučilište u Zagrebu otvorilo natječaj za odlazak na Erasmus+ studijski boravak (razmjenu) u ljetnom semestru ak. godine 2021./22. Rok za prijavu je 7. lipnja 2021. godine.

Natječaj za Rektorovu nagradu

Rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras raspisao je Natječaj za dodjelu Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./2021. Pravo natjecanja za Rektorovu nagradu imaju svi studenti preddiplomskih, diplomskih te integriranih preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu. U trenutku prijave rada moraju imati status studenta.