Photo by Torsten Dettlaff from Pexels

Kolektivni godišnji odmor!

Kolektivni godišnji odmor na Metalurškom fakultetu počinje u ponedjeljak, 27. prosinca 2021. i traje do utorka, 4. siječnja 2022. godine. Želimo Vam ugodne blagdane !

Erasmus stručna praksa

1. parcijalni rezultati 2. kruga Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2021./22.

1. PARCIJALNI REZULTATI – 2. KRUG NATJEČAJA ZA ERASMUS+ STRUČNU PRAKSU, 2021./22.

Natječaju za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja Erasmus +

Natječaju za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja te za dolazak nenastavnog osoblja iz tvrtki izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 - Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja (KA131) u ak. god. 2021./2022.

Promocija studenata, Photo by Emily Ranquist from Pexels

Promocija i proslava Dana Metalurškog fakulteta

Promocija i proslava Dana Metalurškog fakulteta održat će se 6. prosinca 2021. godine.

Embassy of israel in croatia

Veleposlanstvo Države Izrael - stipendije za akademsku godinu 2022-23

Obaviještavamo Vas o natječaju za stipendije za akademsku godinu 2022-2023, te pozivamo sve zainteresirane studente da se prijave.

Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu

Ispitivanje mišljenja studenata o COVID potvrdama

Pozivamo sve studente da učestvuju u anketiranju. Opširnije u članku.

Stožer civilne zaštite RH

Odluka o obaveznom testiranju na virus SARS-Cov-2

Više informacija u sljedećoj poveznici.

2. krug Natječaja za mobilnost u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA131) za akademsku godinu 2021./22.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje 2. krug Natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za ak. god. 2021./22.

Simet logotip

Kriteriji za rangiranje kandidata za prijavu na natjecaj za Akademsku mobilnost u 2022. godini

Objavljeni su kriteriji za rangiranje kandidata za prijavu na natječaj za Akademsku mobilnost u 2022. godini.