Photo by Torsten Dettlaff from Pexels

Kolektivni godišnji odmor !

Kolektivni godišnji odmor: 27.12.2023. - 5.1.2024. Želimo Vam ugodne blagdane !

Konferencija zaštite na radu

Ključ sigurnosti prevencija i cjeloživotno učenje

Održana 23. tradicionalna godišnja nacionalna Konferenciju „Znanjem do sigurnosti i zdravlja na radu!“

Stem stipendije

Rezultati Javnog poziva za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2023./2024.

Obavještavamo studente da su objavljene rang-liste (liste) državne STEM stipendije.

Sveučilište u Zagrebu, Metalurški fakultet

Promocija završenih studenata Metalurškog fakulteta

Promocija završenih studenata Metalurškog fakulteta u akademskoj 2022./2023. godini održat će se 8. prosinca 2023. godine s početkom u 10:00 sati u predavaonicama 2 i 3 Metalurškog fakulteta, Aleja narodnih heroja 3, Sisak.

Universitas Studiorum Zagrabiensis

Natječaj za dodjelu Godišnjih nagrada mladim znanstvenicima i umjetnicima u 2023. godini

Društvo sveučilišnih nastavnika i drugih znanstvenika u Zagrebu objavljuje.

Sveučilište u Zagrebu, Metalurški fakultet

Poziv svim zainteresiranim gospodarskim subjektima

Aerodorom terminal

Rezultati Natječaja za akademsku mobilnost u 2024. godini - prvi krug

Sveučilište u Zagrebu objavljuje rezultate natječaja za akademsku mobilnost u 2024. g. (prvi krug).

2. krug natječaja za Erasmus+ mobilnost u ak. god. 2023/24 - programske zemlje (KA131)

2. krug natječaja za Erasmus+ mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2023./24 - programske zemlje (KA131).

Vizual MF

Proslava Dana Metalurškog fakulteta

Proslava Dana Metalurškog fakulteta održat će se 5. prosinca 2023. godine.