PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STRUČNI IZVANREDNI STUDIJ LJEVARSTVO

u akademskoj 2021./2022. godini

Rang-lista prijavljenih kandidata za upis na preddiplomski sveučilišni stručni izvanredni studij Ljevarstvo u akademskoj 2021./2022. godini sastavlja se prema sljedećem sustavu bodovanja.

• Na temelju završenog srednjoškolskog obrazovanja:
    • trogodišnje – 50 bodova
    • četverogodišnje – 150 bodova
  • Na temelju uspjeha u srednjoj školi: – do 500 bodova
  • Na temelju položenih ispita na državnoj maturi (položena državna matura nije uvjet za upis):
    • Hrvatski jezik (osnovna razina) – 100 bodova
    • Matematika (osnovna razina) – 200 bodova
  • Na temelju provjere posebnih sposobnosti – nema bodova
  • Na temelju dodatnih učenikovih postignuća – nema bodova

Kandidatima iz EU i ostalim stranim državljanima priznavat će se i vrednovati prvi jezik kao ispit iz Hrvatskog jezika položen na Državnoj maturi.

Od ak. god. 2021./2022. upisi se provode kontaktno i online, a potrebnu dokumentaciju možete preuzeti na: e-dostava i preuzimanje dokumentacije.

Zadnje vijesti iz kategorije - Upisi

Amfiteatar

Uvodno predavanje za brucoše

Pozivamo sve studente prve godine da prisustvuju uvodnom predavanju 23. rujna 2021. godine s početkom u 9:00 sati.

radionica pripremni semestar

Radionica Pripremni semestar za ak. god. 2021. - 2022.

Radionica "Pripremni semestar" održat će se u razdoblju od 24. rujna 2021. godine do 29. rujna 2021. godine (uključujući i subotu). Više pročitajte u priloženom dokumentu.

Rang liste - Upisi 2021.

Objavljene su rang liste za upis na preddiplomske studije Metalurškog fakulteta u ak. god. 2021.-2022.

Metalurški fakultet Sisak objavljuje rang liste pristupnika za upis u ljetnom upisnom roku na preddiplomske sveučilištne i stručne studije.