Vi ste ovdje: Početak / Popularizacija znanosti / STRUKOVNA UDRUŽENJA / UDRUGA INOVATORA SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE „ ISIMOS „ / INNOVATORS ASSOCIATION OF SISAK-MOSLAVINA COUNTY „ ISIMOS „

Temeljni cilj UDRUGE je razvitak i unapređenje inovatorskog pokreta i inovacijskog sustava, promicanje inovatorske djelatnosti, zaštita intelektualnog vlasništva, te bolji opći status, vrednovanje i nagrađivanje inventivnog rada te poticanje, razvitak i unapređenje inventivnosti i kreativnosti mladih, posebno u sustavu osnovnog i srednjeg obrazovanja te visokoškolskog obrazovanja.
Datoteka Izvanredna skupština ISIMOS_16.12.2016.
Dana 16.12.2016. održana je izvanredna izborna skupština Udruge inovatora Sisačko-moslavačke županije "ISIMOS"
Datoteka Statut ISIMOS 2016
Ovim Statutom reguliraju se odredbe o nazivu i sjedištu, području djelovanja, ciljevima, zadaćama i djelatnosti, članstvu, članarini, pravima i obvezama članova, tijelima udruge, njihovom sastavu, ovlastima, načinu odlučivanja, uvjetima i načinu izbora i opoziva, trajanju mandata, odgovornosti članova, ustrojstvu, pravnom položaju, upravljanju, prestanku, imovini te drugim pitanjima važnim za rad i funkcioniranje Udruge inovatora Sisačko-moslavačke županije „ ISIMOS“ (u daljnjem tekstu: UDRUGA).
UDRUGA INOVATORA SISAČKO-MOSLAVAČKE ŽUPANIJE "ISIMOS" / INNOVATORS ASSOCIATION OF SISAK-MOSLAVINA COUNTY "ISIMOS"