Vi ste ovdje: Početak / Popularizacija znanosti / PREDAVANJA, TRIBINE, RADIONICE, SEMINARI / RADIONICA_dr. sc. Nenad Drvar_17.11.2014.

RADIONICA_dr. sc. Nenad Drvar_17.11.2014.

Znanstvenik i stručnjak dr. sc. Nenad Drvar će u okviru praktične Radionice pod nazivom "Optički mjerni sustavi za mjerenje oblika, pomaka i deformacija" prezentirati najnovija dostignuća iz područja razvoja optičkih mjernih metoda za 3D mjerenje oblika i deformacija. Radionica će se održati 17. studenog 2014. godine u vremenu od 12:00 do 14:00 sati u prostorijama Metalurškog fakulteta.
Radionica: Optički mjerni sustavi za mjerenje oblika, pomaka i deformacija 2014-11-17 from 12:00 to 14:00 Metalurški fakultet, predavaonica br. 3,
Voditelj Radionice dr. sc. Nenad Drvar, znanstvenik i stručnjak iz područja razvoja optičkih mjernih metoda za 3D mjerenje oblika i deformacija
Datoteka x-conference/x-cooltalk Pozivnica_sadrzaj Radionice
Pozivnica s detaljnim informacijama o sadržaju Radionice.
Vijesti_Sveučilište u Zagrebu
Galerija slika