Vi ste ovdje: Početak / Popularizacija znanosti / PREDAVANJA, TRIBINE, RADIONICE, SEMINARI / PREDAVANJE_doc.dr.sc. Izudin Dugic_13.5.2014.

PREDAVANJE_doc.dr.sc. Izudin Dugic_13.5.2014.

Najava predavanja_Dugic
Najava predavanja_Dugic_SISAK INFO
Predavanje izv.prof.dr.sc. Izudina Dugića 2014-05-13 from 09:00 to 13:00 Vijećnica Metalurškog fakulteta,
Zanimljiva predavanja uglednog znanstvenika i stručnjaka iz područja metalurgije gospodina izv.prof.dr.sc. Izudina Dugića s Linnaeus University, Faculty of Technology, Växjö, Švedska koji na Metalurškom fakultetu boravi u okviru ERASMUS MUNDUS programa mobilnosti.
Datoteka Citrix ICA settings file Predavanje doc.dr.sc. Izudina Dugića
Dana 13. svibnja 2014. godine u vremenu od 9:00 do 13:00 sati pozivamo Vas da prisustvujete zanimljivim predavanjima uglednog znanstvenika i stručnjaka iz područja metalurgije gospodina doc.dr.sc. Izudina Dugića koji u Republici Hrvatskoj boravi u okviru ERASMUS MUNDUS Programa mobilnosti.
Datoteka Izvjesce_Održana predavanja doc.dr.sc. Izudina Dugica_13.5.2014.
Fotogalerija_predavanja doc.dr.sc. Izudina Dugića_13.5.2014.