Vi ste ovdje: Početak / Popularizacija znanosti / DANI OTVORENIH VRATA METALURŠKOG FAKULTETA / Sisak MetalFest_13.-14.11.2019.

Sisak MetalFest_13.-14.11.2019.

Datoteka RealAudio document MetalFest 2019_Program
Datoteka Citrix ICA settings file Sisak MetalFest 2019_pozivnica
Sisak MetalFest program nastao je suradnjom Metalurškog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Interpretacijskog centra baštine Banovine gdje se drugu godinu za redom povezuju sektori industrije i kulture uz korištenje materijalne i nematerijalne kulturne baštine naše industrijske prošlosti, sadašnjosti i budućnosti. Promoviramo metaluršku struku i industrijsku kulturu Sisačko-moslavačke županije kao element jačanja regionalnog i nacionalnog identiteta. Manifestacija Sisak MetalFest 2019 upoznaje javnost s mogućnostima boljeg iskorištavanja potencijala industrijske kulturne baštine kao pozitivnog utjecaja na razvoj grada i županije. Ovogodišnji program obuhvaća predavanja, dvije izložbe, dvije radionice i edukativan sadržaj sve namijenjeno široj javnosti s ciljem buđenja svijesti o vrijednosti industrijske baštine i važnosti povezivanja metalurgije u prošlosti s kulturnim aktivnostima i modernim tehnologijama sadašnjosti i budućnosti.
Sisak MetalFest 2019_galerija
Datoteka Sisak MetalFest 2019_IZVJESCE