Vi ste ovdje: Početak / Popularizacija znanosti / DANI OTVORENIH VRATA METALURŠKOG FAKULTETA / SISAK METALFEST, 10.10.2018.

SISAK METALFEST, 10.10.2018.

Datoteka JPEG image Final MetalFest_e-pozivnica.jpg
Datoteka PDF document Final MetalFest_Program.pdf
Datoteka PDF document Final plakat MetalFest.pdf
SISAK METALFEST, 10.10.2018. 2018-10-10 from 11:00 to 23:59 Metalurški fakultet Sisak, predavaonice 2 i 3,
„Sisak MetalFest“ aktivnost je projekta InduCult2.0. koju organiziraju Sisačko-moslavačka županija, Interpretacijski centar baštine Banovine i Metalurški fakultet Sveučilišta u Zagrebu. „Sisak MetalFest“ aktivnost je projekta „Nova industrijska kultura u Središnjoj Europi / „A New Industrial Culture in Central Europe“ Inducult2.0, koji se financira sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj u okviru programa Središnja Europa 2014. - 2020., a bavi se očuvanjem industrijske baštine. Program festivala uključuje niz zanimljivih predavanja na temu metalurgije, arheologije metala na našim prostorima i radionicu „kovanja“ novca kao predstavljanje rezultata zajedničkog projekta Metalurškog fakulteta i Interpretacijskog centra baštine Banovine „Novčići Zrinskih – metalurška baština Banovine“.
Datoteka IZVJEŠĆE_SISAK METALFEST, 10.10.2018.
PORTAL53
QUIRINUS PORTAL