Vi ste ovdje: Početak / Nastava / PRIJELAZ S DRUGOG VISOKOG UČILIŠTA NA METALURŠKI FAKULTET – AKADEMSKA GODINA 2015./2016.

• Student sa drugog visokog učilišta koji želi prijeći na sveučilišni preddiplomski studij Metalurgija u akademskoj godini 2015./2016. podnosi molbu za prijelaz putem Studentske referade Metalurškog fakulteta najkasnije do 5. rujna 2015. godine.

• Molba mora sadržavati osobne podatke o podnositelju i osnovne podatke o dotadašnjem studiranju. Student uz molbu obavezno prilaže presliku indeksa, ovjereni popis položenih ispita sa ostvarenim ocjenama i stečenim pripadajućim ECTS bodovima te nastavni plan i program položenih predmeta visokog učilišta s kojeg prelazi.