Vi ste ovdje: Početak / Nastava / PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STRUČNI IZVANREDNI STUDIJ LJEVARSTVO

PREDDIPLOMSKI SVEUČILIŠNI STRUČNI IZVANREDNI STUDIJ LJEVARSTVO

Nastavni program, povjera i izvedbeni plan nastave te ostali podatci važni za studiranje.
NASTAVNI PROGRAM
Nastavni program preddiplomskog sveučilišnog stručnog izvanrednog studija Ljevarstvo.
POVJERA NASTAVE
Nositelji predmeta na preddiplomskom sveučilišnom stručnom izvanrednom studiju Ljevarstvo prema nastavnom programu.
IZVEDBENI PLAN NASTAVE
Nastavnici i suradnici koji izvode nastavu na preddiplomskom sveučilišnom stručnom izvanrednom studiju Ljevarstvo prema nastavnom programu.
KALENDAR NASTAVE I ISPITA
Kalendar održavanja nastave u zimskom i ljetnom semestru te zimskog, ljetnog i jesenskog ispitnog roka.
TERMINI ISPITNIH ROKOVA
Ispitni termini i vremena polaganja ispita za svaki predmet na preddiplomskom sveučilišnom stručnom izvanrednom studiju Ljevarstvo u zimskom, ljetnom i jesenskom ispitnom roku.
PRAVILNIK O STUDIRANJU NA PREDDIPLOMSKIM STUDIJIMA I DIPLOMSKOM STUDIJU METALURŠKOG FAKULTETA
Pravila studiranja na sveučilišnim preddiplomskim studijima i diplomskom studiju na Metalurškom fakultetu.
STUDENTSKA REFERADA – OBAVIJESTI
Razne obavijesti iz Studentske referade studentima preddiplomskog sveučilišnog stručnog izvenrednog studija Ljevarstvo.
Datoteka Odluka Senata Sveučilišta u Zagrebu o stručnom preddiplomskom studiju