Vi ste ovdje: Početak / Dokumenti / Vijesti / Studentski ljetni kamp- Kutina 2011

Studentski ljetni kamp- Kutina 2011

U organizaciji studenata grada Kutine od 18.7. do 24.7.2011 održat će se prvi studenski kamp u ovom dijelu Hrvatske.
Kamp će biti smješten u prekrasnom krajoliku pored kutinskih bazena te će sadržavati svu potrebnu infrastrukturu.
Lokacije kampa će biti 1 km od samog središta grada Kutine, a u krugu od 200m će se događati sva sportska i edukativna natjecanja.
Studenti će se moći natjecati u raznim sportovima i sva natjecanja su BESPLATNA.

Neka od natjecanja:
NOGOMET
ODBOJKA NA PIJESKU
TRČANJE
BOĆANJE
ŠAH
STOLNI NOGOMET
PIKADO
SKAKANJE U VREĆAMA
POVLAČENJE UŽETA
RAZNA EDUKATIVNA NATJECANJA (KVIZOVI)
MODNE REVIJE
I JOŠ MNOGO TOGA

Svaku večer tijekom trajanja kampa bit će organizirani studentski partiji na atraktivnoj lokaciji pored bazena s popularnim cijenama pića te raznim igrama za sudionike kampa (ispijanje piva).
SVAKOG SUDIONIKA OČEKUJE POKLON, a najuspješnije po pojedinim sportovima i vrijedne nagrade.

Kampiranje je BESPLATNO, a studentima koji ne žele kampirati smještaj će biti osiguran u učeničkom domu udaljenom 800m od kampa ili u Hotelu Kutina.
Cijena učeničkog doma od ponedjeljka do nedjelje će biti 300-400 kn zavisno o broju sudionika koji će koristiti dom, a cijena hotela je 100 kn po noćenju bez hrane, a 130 kn sa doručkom po danu.
Cijena hrane će zahvaljujući sponzorima biti simbolična. Za sve sudionike bit će postavljen šator sa stolovima s hranom.

SVAKI SUDIONIK ĆE DOBITI 7 DANA BESPLATNOG KORIŠTENJA BAZENA.

Sve prijedloge vezane za studentski kamp i ostale informacije možete saznati na brojevima mobitela
098/9322662 i 091/5965990 ALEN
ili na e-mail: studentskikamp@gmail.com
ostale informacije svakodnevno možete saznati i na facebook profilu
„Studentski ljetni kamp- Kutina 2011“

VIDIMO SE 18.7-24.7.2011 NA TJEDNU ZABAVE U KUTINI!!!!