Vi ste ovdje: Početak / Dokumenti / Vijesti / Radionica o usluzi eduroam na Metalurškom fakultetu

Radionica o usluzi eduroam na Metalurškom fakultetu

U sklopu Mjeseca eduroama 2018. održavamo sastanke ili radionice o stanju usluge eduroam sa naglaskom na primjenu GDPR-a.

• Sastanci ili eduroam radionice o stanju usluge eduroam

• Radionicu o usluzi eduroam održavamo na Metalurškom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu u navedenom terminu. Ukoliko želite saznati više o usluzi eduroam ili trebate pomoć pri konfiguraciji uređaja za pristup usluzi eduroam, pridružite nam se na radionici.

Sisak
          • 2. svibnja 2018. od 13 do 16 sati
      • Sveučilište u Zagrebu, Metalurški fakultet, Aleja narodnih heroja br. 3, 44 000 Sisak.

Sastanci ili radionice su namijenjene svima onima koju su zainteresirani za tu uslugu. Tijekom održavanja radionica korisnicima će biti pružena tehnička pomoć kod konfiguracije uređaja.