Vi ste ovdje: Početak / Dokumenti / Vijesti / NATJEČAJ za izbor jednog zaposlenika (m/ž) na radno mjesto docent ili više i jednog zaposlenika (m/ž) u naslovnom nastavnom zvanju predavač

NATJEČAJ za izbor jednog zaposlenika (m/ž) na radno mjesto I. vrste u Zavodu za fizičku metalurgiju u znanstveno-nastavnom zvanju docent ili više iz znanstvenog područja tehničke znanosti, znanstvenog polja metalurgija, grana fizička metalurgija na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu i jednog nastavnika (m/ž) u naslovno nastavno zvanje predavač iz znanstvenog područja humanističkih znanosti, znanstvenog polja filologija – anglistika.