Vi ste ovdje: Početak / Dokumenti / Vijesti / MoodleMoot Hrvatska 2014

MoodleMoot Hrvatska 2014

POČELE PRIJAVE ZA SUDJELOVANJE

Pozivamo Vas na Četvrti MoodleMoot Hrvatska 2014. i četvrti regionalni (Zapadnobalkanski) Moodle Moot

koji će se održati u subotu, 14. lipnja 2014. u prostorijama Sveučilišnog računskog centra Srce.

Pridružite nam se i budite dio ovog događanja te svojim sudjelovanjem doprinesite njegovoj uspješnosti!

Prijavu za sudjelovanje ispunite na www.srce.unizg.hr/moodlemoot

Ovogodišnji Moodlemoot organiziraju Centar za e-učenje Srca, HrOpen i Moodle mreža Srbije.

MoodleMoot  je namijenjen svima koji se bave sustavom Moodle ili su samo zainteresirani bilo s administrativne, razvojne ili korisničke strane. Želja nam je u ugodnoj i kreativnoj atmosferi razmijeniti iskustva, ideje i promišljanja, steći nova poznanstva i prilike za suradnju. Važnost ovakvih događanja koja se održavaju širom svijeta je povezivanje i izmjena ideja, znanja i prakse između sudionika.

Molimo Vas da informaciju o mogućnosti sudjelovanja proslijedite kolegama.

OBJAVLJEN PROGRAM
Program je dostupan na web stranicama www.srce.unizg.hr/moodlemoot.

MJESTO ODRŽAVANJA:
Sveučilišni računski centar