Vi ste ovdje: Početak / Dokumenti / Vijesti / Kampusijada 2016

Kampusijada 2016

Zagreb, 27.4.

PRIJAVITE SE NA KAMPUSIJADU!

Organizacijski odbor Kampusijade, najvećeg sportskog natjecanja zagrebačkih studenata, otvorio je prošloga tjedna prijave za preko dvadeset disciplina u kojima će se studenti moći natjecati i osvojiti bogate nagrade koje uključuju putovanja u Krakow, Sarajevo i Budimpeštu! Kampusijada će se odviti 12. svibnja na Znanstveno učilišnom Kampusu Borongaj u razdoblju od 10 do 18 sati, dok će se 11. svibnja odviti kvalifikacijske runde za one sportove koje prime najviše prijava.

Studenti će imati priliku natjecati se u grupnim i individualnim sportovima, a osim već klasičnih sportova poput nogometa, košarke, odbojke, graničara, šaha, kartanja bele i stolnog tenisa, uvedene su nove discipline poput jamba, kartanja trešete i briškule, beer ponga te pikada.

Na Kampusijadu imaju se pravo prijaviti svi zagrebački studenti, studirali oni u sklopu Sveučilišta u Zagrebu ili na veleučilištima i visokim školama. Prijave se odvijaju preko internetske stranice http://www.kampusijada.hr/sportovi/ do 5. svibnja, a za sva dodatna pitanja natjecatelji se mogu obratiti na e-mail adresu prijave@kampusijada.hr.

Poveznica